Mixette Digital Behringer DDX3216 Studio

Shitet nga: Mixette behringer ddx3216 25 Gsh 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikseten 32 kanalshe e paperdor ne gjendje perfekte per studio .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim