Monitora per studio

Shitet nga: hekuran 22 Gsh 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes monitorat per studio Yamaha HS5 , Not gjendje shume te mire , shume pak te perdorur
, arsyja pse po i shes eshe se pom duhen HS8 ,
Flm per mirekuptime...!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim