Monitora per studio

Shitet nga: Hekuran Z. Prenaj 21 Tet 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes monitorat e studios Alesis Studio One
ne gjendje perfekte , te blere ne zvicer , 200 watt secila , jan me perforcuse te vet 500 watt
arsya pse po i hjeki esht se me kan ardh do tjere e kta nuk po me hyn ne pune , flm per mirekuptime...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim