Numark Mixtrack Quad

Shitet nga: Granit 27 Shk 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

255 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes Numark Mixtrack Quad te ri me pako dhe gjitha paisjet tjera percjellse arsye e shitjes do blej nje me te madh ... vetem bleres serioz ju lutem
Tag:dj l,controller,mixet,pioneer,reloop,
+38649602811
049 602 811
045 278 787
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim