POD xt live (pro guitar tone on the floor)

Shitet nga: Gentian 23 Dhj 01:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet urgjentisht procesori i lartpermendur,i mirembajtur,mund te perdoret per gitare si dhe per violine ,ka ngjyra te ndryshme,full volum etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim