Paisje te zërimit

Shitet nga: valon 12 Jan 09:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes paisjet e zerimit 2 basa warfedale 18,
2 electrovoice 15 dhe 2 electrovoice 12 dhe
1 perforcues electrovoice
Paisjet janë te blera te reja vetem 5 apo 6 here te perdorura punojne 100% me garancion.
Shiten komplet apo ne set nga 2,
Qmimi shume i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim