Pioneer Djm700 & Pioneer Cdj400

Shitet nga: Safet 27 Nën 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet Pioneer djm700 dhe Cdj400 te sapo ardhur nga Zvicra,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim