SENNHEISER MD 22

Shitet nga: niki 03 Sht 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Senneheiser mikrovon origjinal
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim