SHES DY ZMADHUES ZERI - FIDELITY

Shitet nga: Rinor 26 Jan 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes dy zamdhues zeri nga firma Fidelity PA 1152 made in Germany ne gjendje shume te mire dhe pak te perdorur.
nominal load: 300W
frequence range:50-20000 Hz
crossover:3500 Hz

Cmimi i disktueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim