SHITEN PAISJET PROFESIONALE PER STUDIO

Shitet nga: Studio 01 Tet 19:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Te gjitha mjetet punojn jan ne gjendje te rregullt
Sound Munitor: Yamaha hsm 80
Mixer:Behringer 24ch mx2442a
Pc:Hp + 2 munitora dell (performancat i keni ne foto)
Sound Kartela : Digidesign 002
Ne Pc Ka te instaluar Cubase 7.0 licenc deri ne vitin 2060 si dhe Plug inat me te mir te cilet perdoren ne Studiot botrore dhe kosovare Mjetet Shiten Se Bashku mund te kontaktoni dhe ne viber +38649302959 qmimi per te gjitha mjetet 1600e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim