SHITET URGJENT MIXERI BEHRINGER 8 CH

Shitet nga: mixeta 13 Tet 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Esht ne gjendje te rregullt mund te kontaktoni dhe ne viber +38649302959 qmimi 99e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim