She 2 zvuqnika Urgjent

Shitet nga: perparim 14 Shk 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes keta 2 zvuqnika ne gjendje te shkelqyer jam shum te pershtur ndonje lokal apo ahengje Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim