Shes Mikseten LEM CONTACT

Shitet nga: Rinor 26 Jan 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes Mikseten LEM CONTACT SYSTEM 12-8
250-250 W... ne gjendje shume te mire dhe shume pak te perdorur...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim