Shes RME Fireface UCX

Shitet nga: Ramiz Jusufi 28 Gsh 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes RME Fireface UCX kartel. Model i ri pa i perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim