Shiten / Ndrrohen

Shitet nga: yamaha emx 512 19 Jan 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet Mikseta Yamaha EMX 512. 2x500 wat
Mikseta eshte me efekte dhe eshte ne gjendje te shkelqyeshme. 300.00 €

Satelitat jane 15 kane zerin shume te mire 350.00 €

Beje ndrrim me Mikset Dyncord 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim