Shiten Munitorat Per Studio Yamaha hsm80 Te ri

Shitet nga: Idra 25 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Jan te pa perdorur ne paket
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim