Shitet DVD SAMSUNG KOMPLET e ardhur nga Gjermania

Shitet nga: Kujta 21 Nën 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet
DVD >>> SAMSUNG eshte ngjyre e zezë
Eshte. E po sa ardhur nga GJERMANIA
NE GJENDJE SHUME TE RREGULLTE
ESHTE E KOMPLETUAR ME GJITHQKA

PER ME
SHUME SHIKONE EDHE JU NE FOTOGRAFI E BINDENI EDHE JU VETE

Kush eshte e - i interesuar per me shume ju lutemi te me kontaktoni ne keta numra qe jeni duke i parë

Me poshtë

049 577 305

044 330 122
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim