Shitet RCF line arrea sistem

Shitet nga: RCF 29 Gsh 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet RCF sistemi me i ri line arrea.Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim