Shitet RCF line arrea

Shitet nga: RCF 29 Gsh 11:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Sistemi line arrea RCF shitet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim