Shitet RCF sistem line arrea

Shitet nga: RCF 28 Gsh 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet sistemi me i ri i RCF line arrea.Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim