Shitet mikseta , ndrrohet me dynacord

Shitet nga: Shyqeri 03 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikseten Thunder MXH-1000 10kanallshe, me 16 programe,
Boj ndrrim me mikset dynacord .

per info contac 044-251-027, viber +37744251027 , whatsapp: +37745886101
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim