Shony str de695 5.1

Shitet nga: albion 20 Mar 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shitet pajaqalle shum e mire ne gjendje te rregullt dhe funksionale, e shes per arsye se du me marr njo ma te re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim