Shure pgx4

Shitet nga: Isa 09 Tet 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes vetum bazat per mikrofon Shure PGX4 me adapter. Ose blej mikrofon Shure Beta 58A Pgx2. Qmimi per ni baz me adapter esht fixxx 100 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim