Shure sm58

Shitet nga: Shure 21 Jan 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes shure sm58 mikrofoni esht kopje nuk esht origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim