Sllev zerim per muzik live dhe Dj

Shitet nga: Gramos 21 Tet 06:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes 2 sllevat
Sllevi 1 osht American audio ngjyra zez qmimi
250
Sllevi 2 osht Omnitronic P-1000 ngjyra hiri qmimi 250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim