Studio iTrack Focusrite

Shitet nga: vesad 16 Dhj 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes cartelen e zerit me degjojse dhe mikrofon komplet qysh po shifet ne foto, e pa perdorur e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim