Studio monitora tanooy pasiv

Shitet nga: Tanooy reval pasiv 05 Tet 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes monitorat per studio shum te rujtme pasive po asht me gjith perforcus
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim