U shit . Flm merr Jep

Shitet nga: Visi 10 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes perforcues dhe zvoqnika te ndryshum
Shikoni fotot. Na kon ne 044 656 556 apo
045 60 50 01 dhe ne vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim