Yamaha hsm 80m

Shitet nga: Munitorat yamaha hsm 80 17 Nën 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

365 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Jan shum pak te perdorur punojn perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim