Yamaha psr - s 900

Shitet nga: Urim 04 Gsh 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shitete sinti yamaha psr - s 900 ky sint eshte i ri eshte ne gjendje te rregullte arsyja e shitjes personale inffo n'viber +37744258243 ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim