Yamaha

Shitet nga: Urim H. Selimi 04 Gsh 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitetë yamaha psr - s 900 Ky eshte ne gjendtje te rregullte po ashtu eshte i ri i pa perdorur Arsyja e shitjes personale inffo: +37744258243 Viber Ju mirpresum..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim