ZERIM NE SHITJE

Shitet nga: ZERIM NE SHITJE 20 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
ZERIM ne SHITJE
1. MIKSET Dynacord 2 - Imitim ( Copy ) - Powermate 1000
2. ( 4 ) Copa Kuti te zerit AULONA Wolt - 15
3. ( 3 ) Mikrofona SHURE SM58
4. (4 ) MBAJTESE TE KUTIAVE TE ZERIT
Cmimi me Mareveshje
tel : +37745 517 744
+37745 537 421
+ VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim