Zerim ne SHITJE

Shitet nga: Zerim ne Shitje 09 Shk 02:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
ZERIM ne SHITJE
Gjerat ne shitje :
1. ( 4 ) Copa Kuti te zerit AULONA Wolt - 15
2. ( 3 ) Copa Mikrofona SHURE SM58
3. (4 ) Copa MBAJTESE TE KUTIAVE TE ZERIT
4. (4) Copa Kabella per lidhje te Kutive te Zerit ( Sateliteve )
Cmimi me Mareveshje
tel :
+37745 537 421
+ VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim