Zerim 170 e

Shitet nga: Gramos 04 Sht 19:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes 4 Kutia 2 satelita 2 bassa
kutijat jan te 4-tertat te njejta
qmimi 170 euro per cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim