Zerim zoqnika

Shitet nga: Gramos 11 Tet 03:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes 4 zoqnikat jan te ardhur nga germany
Jan 2 satelita ndersa
2 jan bassa
Qmimi per 1 zoqnik eshte 180
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim