Zerim zoqnika

Shitet nga: Gramos 15 Nën 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR   250 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes 4 zoqnikat dynacord
Qmimi 199
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim