Zerim

Shitet nga: Zerim 24 Dhj 02:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten Paisjet Muzikore
Mikset Yamaha EMX 5000 me efekte 2x500wat 400 €
Mikset Yamaha EMX 512 me efekte 2x500 wat 300 €
Basbina 18 2cop 500 wat pak të përdorura 2x300 €
Satelita 15 2cop 500 wat gjendje të mirë 2x150 €

Paisjet janë shumë të rujtne dhe punojnë shumë mirë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim