Zerim

Shitet nga: Gramos 30 Maj 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes 4 Yamaha Activ te perdorur pak jan aktiva te prodhuar ne 2012-ten.
e veqanta e ketyre satelitave eshte se mund te behen edhe Basa Edhe te mesme Edhe Horne ose normal Satelit me bas dhe horne .
Jan 4 copa me qanta te tyre
qmimi 500euro copa
Mund ti ndegjoni edhe testojm se bashku kualiteti eshte i garantuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim