Zvuqnik dhe Pajaqall kenwood

Shitet nga: Egzon 09 Nën 01:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Zvuqnik me pajaqall origjinale kenwood ne gjendje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim