boksa mackie aktiv.900 wat

Shitet nga: db 27 Jan 00:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Boksa mackie..i amplifikuem..900 wat fuci copa..450 rms..te ardhur nga italia..me garanci..shitet 400 euro copa..ne dyqan kushto 800 copa..kurse te un 900 euro merrni 2.cope..cift..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim