dj controller

Shitet nga: doni 16 Mar 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
dj controller ReLoop Beatmix 2 e sa po ardhur nga gjermania .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim