eurorack behringer rx1602

Shitet nga: Bledi 13 Jan 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shitet mikset e paperdorur ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim