invertar per restoran

Shitet nga: remi 11 Shk 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes invertarin per restoran shanku muzik per dj elemente kuzhine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim