jbl kase druri..

Shitet nga: db 27 Jan 00:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten jbl kase druri me komponetet origjinal te jbl elit..made in usa..200 euro copa..shiten cift 2 cope ose 4.sipas deshires..kemi dhe variante te tjera sisteme fonie. (Zanimi)me cmime konkuruse.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim