mixet

Shitet nga: tali 16 Nën 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
esht sum e mir ben edhe me ndrim me sllev ose satelita
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim