paisje muzikore

Shitet nga: fadil 27 Shk 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten paisjet mizikore siq shihni ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim