Studio muzikore

Shitet nga: i-ja 30 Qer 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
studio perbehet nga
mixeta topaz 4 kanalshe me phantom
mikrofoni: samsun co3 mullti pattern condenser
kartela e zerit maya44usb
2zmadhues philips
compresor dbx
1 pale ndegjojse
+ kabllat dhe sfungjerat aukustik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim