Accordeon WeLtmeister Stella 2 Oktava

Shitet nga: Accordeon 07 Maj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Accordeon i perdor ne gjendje shume te mire dhe funksional 100%. I pershtatshem per fillestare dhe gjeneratat e reja. Sa per informacion i perdorur kushton: http://www.musik-center.de/weltmeister-stella-40-bass-rot-gebr.html/?___store=en&___from_store=de
Kontaktoni edhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim