Adapter prej 220 v ne 110 v per pajisje Amerikane

Shitet nga: niki 22 Tet 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Nese keni ndonje monitor apo pajisje Amerikane qe jan te shpeshte ne muzik dhe ju duhet adapter prej 220 v ne 110 v kam adapter .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim