Bas bina, satelita, monitora, sisteme profesionle

Shitet nga: Isa 11 Maj 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Instrumente : Të tjera
Kutia per satelita, basbina , monitora dhe sisteme te ndryshme profesionale...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim